• DKV (IJ) C1 ZA zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blanken, Roan vanTechnische staf
    Jaspers, MarcelTechnische stafHoofd coach
    Kerklaan, RicardoTechnische stafAssistent coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 feb. 12:05DKV (IJ) C1 - Furore C2Zeewijk
    7 mrt. 13:45AW/DTV C1 - DKV (IJ) C1Zeeburgereiland
    14 mrt. 11:00DKV (IJ) C1 - SDO (H) C1Zeewijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 feb.Swift (A) C2 - DKV (IJ) C15 - 4
  • Poulestanden DKV (IJ) C1 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZKV (Za) C1853073334013
    2SDO (H) C1960376562012
    3Furore C285124644211
    4Swift (A) C285035143810
    5AW/DTV C17313504557
    6Rapid C291083791-542
    7DKV (IJ) C170162950-211